Tatara O firmie - Ircha naturalna Tatara

Idź do spisu treści

Menu główne:

Firma TATARA na rynku polskim powstała w 1995 r. i do dzisiaj rozwija się w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się produkcją akcesoriów do mycia i pielęgnacji samochodów. Naszym wiodącem artykułem jest IRCHA NATURALNA - surowiec znany pokoleniom na całym świecie, najlepszy na rynku produkt do osuszania mokrych powierzchni bez zarysowań i smug. Jesteśmy zdania, że ircha naturalna to to czego klient naprawdę potrzebuje. Najwyższej jakości, prawdziwa ircha wystarczająco duża by dobrze wykonać swoją pracę, w rozsądnej cenie. Prawdziwa ircha jest sprzedawana na całym świecie, cięta na małe kawałki ażeby sprostać marketingowym potrzebom większych sieci sprzedaży i wiodących supermarketów, często nie odpowiadająca na zapotrzebowanie klientów. Nasza firma oferuje produkt, który jest oczywiście naturalny; wybierane są całe skóry najlepszej jakości. Roślinnie garbowana, wyprawiana olejowo i ręcznie wykańczana nasza skóra irchowa ulega naturalnemu rozpadowi i jest przyjazna dla środowiska; będzie służyć przez wiele lat, jeżeli będzie stosowana zgodnie z przeznaczeniem i zastosowaniem wskazówek co do sposobu użycia.

U nas najważniejsza jest dobra jakość naszych produktów. Jakość i funkcjonalność to ich główny atut. Korzystamy z europejskich, zgodnych z normami surowców. Systematycznie rozszerzamy nasz asortyment, wprowadzamy nowe wyroby z nowoczesnych materiałów o dodatkowych funkcjach, zawsze w dbałości o wasze samochody. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować najwyższej jakości wyroby do pielęgnacji samochodu takie jak: rękawice do mycia i polerowania, szczotki, gąbki, ścierki i dużo, dużo więcej.

N
asze produkty można znaleźć w sieciach handlowych, na stacjach paliw, hurtowniach i sklepach detalicznych. Część naszego asortymentu trafia do odbiorców w Europie Zachodniej. Nasz wiodący produkt - gąbki obszywane - to doskonały produkt reklamowy. Gąbki z nadrukami lub wszywką przygotowujemy dla agnecji reklamowych, producentów wiodących marek z różnych branż, głównie motoryzacyjnej ale też dla frim farmaceutycznych, ubezpieczeniowych oraz dla mniejszych firm takich jak myjnie, warsztaty samochodowe, serwisy czy dealerzy samochodowi. Nasz asortyment przygotowujemy w opakowaniu własnym, jak również w opakowaniu klienta, przygotowujemy produkty niestandardowe na specjalne zamówienia.

Z determinacją realizujemy założone cele, główne to jakość i funkcjonalność naszych produktów oraz ciągły rozwój i unowocześnianie produkcji.

Myślisz IRCHA. Myślisz TATARA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Produkty.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego